Innoware

Що таке Вusiness Сentral?

Business Central – найкраще рішення для ведення невеликого бізнесу

Microsoft Dynamics 365 Business Central – це ERP-система, частина екосистеми Microsoft, сучасне потужне і в той самий час доступне бізнес-рішення, яке може бути достатньо гнучким і адаптованим до потреб компанії, і яке може розвиватися разом з нею.

Business Central є комплексним рішенням для управління фінансами, персоналом, продажами та закупівлями, що надає чудову можливість легкого переходу від бухгалтерських програм і застарілих ERP-систем.

Екосистема Microsoft – це набір програм, які легко інтегруються в єдине функціональне ціле. Справжня цінність полягає в тому, що усі програми сумісні, ідеально поєднуються між собою, і що за ними стоїть найбільший виробник програмного забезпечення – Microsoft.

Business Central – це найкраща інвестиція, яка надає керівникам і співробітникам компанії потужний інструмент для ефективного ведення бізнесу, забезпечення потреб на ринку та отримання великої переваги над конкурентами.

Швидка обробка інформації, автоматизація та вдосконалення бізнес-процесів, потужна система звітності та легка інтеграція цього ERP-рішення допоможуть підвищити продуктивність та покращити бізнес-рішення компанії.

Впровадження найкращих практик у ваш бізнес

Business Central має зручний та зрозумілий інтерфейс, за допомогою якого користувач швидко та легко отримує огляд усіх операцій та звітів, які йому потрібні. Business Central є простим у налаштуваннях і навігації іта пропонує безліч потужних функції, серед яких є інтеграція з Excel.

Також, досить ефективною є інтеграція електронної пошти через Outlook. Коли ми надсилаємо або отримуємо електронного листа в Outlook, ми можемо натиснути на значок Business Central, щоб переглянути таку інформацію, як продажі, відкриті замовлення тощо. Ми можемо завершити бізнес-процес від початку до кінця, не виходячи з Outlook. Наприклад, торговий представник отримує електронний лист із запитом пропозиції, він може створити та надіслати пропозицію, не виходячи з листа електронної пошти.

Business Central доступний для роботи з мобільних пристроїв (планшетів) на платформах iOS, Android та Microsoft.

Допомога у прийнятті рішень також відмінно працює у Business Central. Наприклад, якщо ми готуємо пропозицію з продажу певного товару і якщо ця кількість перевищує доступний запас, відображається попередження. Також є частина Power BI, яка відображає тренди, історичні дані та робить прогнози. Загалом такий засіб для створення звітів, як Power BI, вдало інтегрується із Business Central і розширює можливості представлення звітів. Для підготовки до зустрічей передбачена функція надсилання до PowerPoint, яка гарантує, що ми можемо зробити більш глибокий огляд даних, які відображаються безпосередньо з джерела Business Central в рамках презентації.

Microsoft об’єднує бізнес-програми в Microsoft Dynamics 365, дозволяючи компаніям скоротити кількість використовуваних ними систем. Це вирішує багато проблем, пов’язаних з ефективнішим управлінням бізнес-процесами, великим успіхом на ринку для тих компаній, які його використовують, і набагато більшими можливостями у звітності та бізнес-аналітиці.

Використовуючи багаторічний досвід впровадження та роботи з системою Business Central, команда Innoware визначила, що Business Central із функціональної та фінансової точки зору відповідає потребам невеликого бізнесу.

Таким чином, було створено продукт Business Central для малого бізнесу, який ми пропонуємо користувачам у трьох базових пакетах — Фінанси, Торгівля, Кадри і розрахунок заробітної плати.

Дізнайтеся більше про можливості пакетних рішень для малого та середнього бізнесу

пакетне рішення

IW Фінанси

пакетне рішення

IW Торгівля

пакетне рішення

IW Кадри та заробітна плата

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK