Innoware

Грантова підтримка проектів впровадження Microsoft Dynamics 365 Business Central

Ми, українська консалтингова компанія, з 2001 року надаємо послуги з підтримки та впровадження міжнародних ERP і CRM систем, а також Cloud-рішень від Майкрософт, дуже добре розуміємо і відчуваємо економічну ситуацію в Україні, та хочемо, в першу чергу, підтримати середній та малий бізнес, який, попри складнощі, продовжує активно розвиватись.

З початку повномасштабного вторгнення, ми отримуємо багато звернень від представників українського бізнесу, стосовно необхідності заміни російських облікових систем: 1С, BAS, Галактика, Парус, Моноліт тощо на аналогічні рішення від Місrosoft, але в нинішніх реаліях, буває, що через брак фінансів, такі проекти переносяться до «кращих часів».

Ми вирішили допомогти представникам малого та середнього бізнесу отримати фінансування на проекти
міграції з російських облікових систем: 1С/BAS на пакетні рішення IW Фінанси, IW Торгівля, IW Кадри та заробітна плата, розроблені Innoware базі ERP системи  Microsoft Dynamics 365 Business Central, і які є альтернативою для швидкого і безболісного переходу з російського програмного забезпечення на рішення від Майкрософт.

Пропонуємо наступні варіанти отримання грантової підтримки:

  1. Ми співпрацюємо з Агенцією Grant Guide, яка допомагає нашим потенційним клієнтам – представникам українського бізнесу, що планують міграцію з російських облікових систем на рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central отримати необхідне фінансування без зобов’язань повернення коштів (грант) на проекти впровадження.

  2. Innoware є сертифікованим експертом у програмі «Грантова підтримка консалтингових проектів», що супроводжується Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) та фінансується донорами, і спрямована на надання допомоги підприємствам малого та середнього бізнесу, які потребують професійних знань і досвіду для зростання й забезпечення конкурентоспроможності. 


Для отримання грантової підтримки на отримання наших послуг, зокрема, на проект впровадження системи управління підприємством (ERР системи), вам потрібно подати заявку на грант і вказати Innoware в якості консультанта.

Детальна інформація про Грантову програму і умови надання грантової підтримки для українського бізнесу від ЄБРР: https://www.merezha.ua/grants/ebrd-asb.

  1. Ви можете самостійно отримати фінансування через Грантову програму «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Це – частина урядової програми «єРобота» та дієва підтримка мікро та малого бізнесу https://vlasnaspravagrant.com.ua/.
    За цією програмою фінансова допомога надається як підприємцям-початківцям, так і компаніям, котрі вже мають репутацію і досвід. Подавати заявки на гранти потрібно через Портал Дія.   

Плануєте проект переходу з російського програмного забезпечення на MD 365 Business Central? Розумієте, що далі використовувати російські облікові системи небезпечно, але не маєте достатнього фінансування? Ми готові обговорити ваші потреби, розрахувати вартість впровадження Dynamics 365 Business Central і надати необхідні консультації стосовно найкращого варіанту фінансування саме для вашого підприємства. У разі зацікавленості, телефонуйте: +380444902220, пишіть: info@innoware.com

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

ukUK