Innoware

Пакетні рішення
для малого та середнього бізнесу

Пакетні рішення Business Central для малого бізнесу — готові рішення, якими можна почати користуватися одразу.

Кожен пакет включає послуги з впровадження, з налаштуванням функціональності, ліцензії для використання системи, навчальні матеріали, консультацій від наших експертів.

Business Central для малого бізнесу було створено у відповідь на потребу у новому ефективному та доступному рішенні, яке могло б задовольняти потреби невеликих компаній на українському ринку.

Маючи великий досвід впровадження ERP-систем, ми визначили, що така потужна система, як Microsoft Dynamics 365 Business Central, може забезпечити усі потреби та надати значну вигоду від використання невеликим компаніям. Основною особливістю таких компаній є те, що їм не потрібні специфічні налаштування та модифікації системи, які застосовуються для більших, складніших бізнесів, і в свою чергу вимагають залучення значної кількості ресурсів. Таким чином, невеликі компанії виграють від швидкого й доступного впровадження системи Business Central.

Все, що є необхідним для впровадження Business Central для малого бізнесу, це: прийняте рішення про перехід на нову систему, перевірка того, що вибране рішення покриває усі потреби вашого бізнесу, базове налаштування системи та введення основних даних, інструкції та інструменти для того, щоб безперешкодно користуватись системою та застосовувати її переваги для своїх бізнес-процесів.

Ми розробили рішення Business Central для малого бізнесу, яке є повністю адаптованим для потреб малого бізнесу в Україні, опираючись на багаторічний досвід нашої команди.

Business Central для малого бізнесу включає ліцензії на систему Microsoft Dynamics 365 Business Central і пакети розгортання, які розділені за сферами діяльності. Ми розробили три пакети: «IW Фінанси», «IW Торгівля» та «IW Кадри і розрахунок заробітної плати», і ви можете обрати той пакет, який потрібен саме вам.

Усі представлені пакети поєднують стандартну функціональність системи Business Central і локалізаційне рішення системи від Innoware, яке дозволяє компаніям вести діяльність згідно з податковими та бухгалтерськими нормами України.

Business Central для малого бізнесу дозволяє вам використовувати власні ресурси, надаючи можливість самостійно налаштовувати та розвивати систему за допомогою простих інструкцій, шаблонів і вказівок.

Наші пакети призначені для малих і середніх компаній, у команді яких є люди, які знайомі з бухгалтерським обліком та які готові до використання нової системи. Така концепція впровадження робить вас активним учасником процесу впровадження, і, водночас, вас підтримує досвідчена команда Innoware. Це дозволить вам використовувати свій потенціал для більш точного аналізу та управління ефективністю вашої компанії, як ніколи раніше.

Дізнайтеся більше про можливості пакетних рішень для малого та середнього бізнесу

пакетне рішення

IW Фінанси

пакетне рішення

IW Торгівля

пакетне рішення

IW Кадри та заробітна плата

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK