Innoware

Дізнайтеся більше про пакетні рішення
серед найпоширеніших запитань

Поширені запитання

Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу пропонує повністю готове рішення для бізнес-системи, що базується на основі нашого досвіду налаштування та впровадження ERP для компаній, які:

  • більше не можуть функціонувати лише з використанням таблиць Excel

  • мають більше потреб, ніж може забезпечити поточна система обліку

  • хочуть покращити ефективність ведення бізнесу з впровадженням Business Central для малого бізнесу

Dynamics 365 Business Central – це комплексне рішення для управління бізнесом, призначене для малих і середніх підприємств.

Детальні ціни можна знайти на сторінці вартість.

Ліцензії можна придбати лише через авторизованого партнера Microsoft — ми є золотим партнером Microsoft і маємо за плечима сотні успішно завершених проектів. Коли ви приймете рішення про покупку ліцензій або пакетів впровадження, повідомте нас про це. Ми будемо раді вам допомогти.

Вибір пакету залежить від діяльності та потреб вашої компанії. Залежно від цього ви можете обрати один з трьох пакетів. Кожен з них відповідає одній з трьох сфер – IW ФІНАНСИIW ТОРГІВЛЯIW КАДРИ та розрахунок ЗП. Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна допомога у виборі пакету, який найкраще задовольнить ваші бізнес-потреби.

Рішення Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу містить регламентовану звітність, таку як: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал. Також доступна бухгалтерська звітність: аналіз рахунку, оборотні відомості (оборотно-сальдові товар, банк тощо), аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості. Загалом в системі доступна велика кількість звітів, які ви можете використовувати. Будь ласка, зв’яжіться з нам, щоб дізнатися більше про звіти, які вас цікавлять.

Це рішення завжди і всюди доступно. Ніякого додаткового обладнання для впровадження системи не потрібно, адже Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу є онлайн-рішенням. Ви вже маєте все необхідне, прочитавши цю сторінку.

Ми надішлемо вам рахунок, за яким ви будете оплачувати, а після оплати виставимо вам рахунок-фактуру.

Дізнайтеся більше про можливості пакетних рішень для малого та середнього бізнесу

пакетне рішення

IW Фінанси

пакетне рішення

IW Торгівля

пакетне рішення

IW Кадри та заробітна плата

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK