Innoware

Ми - ваш надійний експерт з впровадження Dynamics 365 Business Central

Innoware у числах

років досвіду
0 +
географія проектів
0 країн
ERP, CRM проектів
0 +
у статусі Золотого партнера Microsoft
0 + років

Компанія Innoware заснована в 2001 році та сьогодні є визнаним експертом на ринку консалтингових послуг у галузі впровадження систем управління підприємством і хмарних рішень.

Innoware впроваджує системи Microsoft Dynamics 365 більше 20 років і має локальний та міжнародний досвід у впровадженні більше 450 ERP і CRM проектів у галузях промисловості, дистрибуції та роздрібному бізнесі.

Завдяки широкому досвіду та високій кваліфікації наших консультантів ми розробили власну унікальну методологію управління комплексними проектами для забезпечення гарантованої якості впровадження ERP-систем.

Враховуючи потреби ринку, ми створили виняткове та швидке рішення – Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу. Ми розуміємо, що для компанії малого та середнього бізнесу потрібне готове, перевірене, гнучке, стандартне і доступне за ціною рішення, яке можна отримати швидко і без зайвих зусиль.

Пакетні рішення для малого та середнього бізнесу дозволили такому потужному ERP-рішенню як Microsoft Dynamics 365 Business Central, стати доступним для компаній невеликого розміру.

Завдяки швидкому та легкому впровадженню, гнучкості, що дозволяє підтримувати ріст компанії та розширення її діяльності, прийнятній ціні, успішним прикладам світової практики впровадження, пакетні рішення Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу на даний момент є найкращим вибором для невеликих компаній, які мають бажання розвиватися, збільшуватись та вести свій бізнес ефективно.

Дізнайтеся більше про можливості пакетних рішень для малого та середнього бізнесу

пакетне рішення

IW Фінанси

пакетне рішення

IW Торгівля

пакетне рішення

IW Кадри та заробітна плата

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK