Innoware

Прихована інформаційна загроза.
Як захистити український бізнес?

Інформаційна безпека підприємств є невід’ємною складовою економічної незалежності нашої країни. На жаль, досвід численних хакерських атак багато кого із підприємців мало чому навчив, а заборони використання програмного забезпечення російських  виробників, так і залишилися лише на папері.

Усі ми пишаємося мужністю наших захисників і захисниць, демонструємо всьому світу нашу незламність та єдність, ведемо чорний список компаній, які продовжують працювати на російському ринку, замовчуючи при цьому той факт, що на сьогодні  80% українських компаній, як приватного, так і державного сектору ведуть свій бізнес за допомогою програмного забезпечення, розробленого постачальниками країни-агресора (1CBAS ERP, Галактика, Парус, Босс кадровик, Bitrix24, AmoCRM тощо).

Дана ситуація може мати негативні наслідки для економіки нашої країни. Використовуючи програмне забезпечення російських постачальників у діяльності компанії, ви:

  • підтримуєте економіку росії, бо щоб вам не казали локальні компанії партнери, основна частка ліцензійного доходу від купівлі таких продуктів надходить до країни-агресора;
  • наражаєтеся на ризик у будь-який момент втратити всю фінансову інформацію, і не лише її. При цьому всі дані про ваш бізнес можуть бути, як повністю знищені, так і передані третім особам поза межами України;
  • стати «провідником» для сторонніх вірусних програм, які можуть нанести шкоду не тільки вашій інформаційній інфраструктурі, але й завдати значних збитків вашим партнерам і клієнтам.

І це лише невеликий перелік можливих наслідків.

Альтернативи є, головне на втрачати час і не піддаватися стереотипам. Ми, як компанія, що більше 20 років спеціалізується на впровадженні сучасних систем для управління бізнесом допоможемо вам у короткі терміни, переорієнтуватися із російського ПО на сучасне програмне забезпечення від компанії Microsoft, яка сьогодні займає лідируючи позиції в Америці та Європі.

Ви можете написати нам на info@innoware.com або звернутися за тел: +380985000705 за консультацією фахівців.

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK