Innoware

«1С», «Парус», «Галактика», «Бітрікс24» перебуватимуть під санкціями до 2033 року

Указом Президента України від 15.04.2023 р. №227/2023 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Тим самим, запроваджено санкції проти низки російських IT-компаній, які розробляють, популяризують та розповсюджують програмне забезпечення для автоматизації бізнесу, зокрема: «1С», «Парус», «Галактика», «Бітрікс24» та інші. Також санкції отримали російські компанії-інтегратори: Корус Консалтинг, Борлас, Сітронікс Ай-Теко, Софтлайн Трейд Ланіт та багато інших.

Санкції передбачають блокування доступу до вебресурсів і сервісів компаній, блокування активів, повне припинення торговельних операцій, заборону на передачу технологій, прав на об’єкти інтелектуальної власності тощо.

Щодо програмного продукту 1С, то в додаток 2 відповідного Указу внесено ТОВ “1С” (м. Москва). Серед видів обмежувальних заходів щодо цієї компанії та програмного забезпечення, які вона розробляє – заборона держзакупівель товарів, послуг, робіт і використання державними підприємствами, установами і організаціями України наступних програмних продуктів:

– ”1C: Бухгалтерія 8 для України”, ”1C: Бухгалтерія 8 для України Базова”, ”1C: Бухгалтерія 8 для України. Учбова версія”, ”1C: Підприємство 8. Торгівля для приватних підприємців України”, ”1C: Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України”, ”1C: Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України Базова”, ”1C: Підприємство 8. Управління торгівлею для України”, ”1C: Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України”, ”1C: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України”, ”1C: Підприємство 8. Зарплата і Управління Персоналом для України Базова”, ”1С: Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України” (”1С: Управління торговим підприємством 8, 1С: УТП8”), ”1С: Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України” (”1С бухгалтерія 8 для бюджетних установ”), ”1С: Підприємство 8. Зарплата та кадри для бюджетних установ України” (”1С: Зарплата та кадри для бюджетних установ України”), ”1С: Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України”, ”1С: Підприємство 8. Документообіг КОРП для України”, ”1С: Підприємство 7.7. Бухгалтерський облік для України” (1С:Бухгалтерія 7.7.), ”1С: Торгівля і Склад 7.7. для України”, ”1С: Зарплата і Кадри 7.7. для України”, ”1С: Підприємство 7.7. Комплексна поставка для України”, ”1С: Підприємство 7.7. Виробництво+Послуги+Бухгалтерія для України”;

Заборона на використання підсанкційних російських облікових систем в Україні, поки що не стосується приватних підприємств, але з огляду на ризики, яке несе використання бізнесом програмного забезпечення країни-агресора ми, як компанія що більше 20 років спеціалізується на впровадженні сучасних систем для керування бізнесом, рекомендуємо не втрачати час, і вже зараз обирати альтернативне рішення для зміни 1С. 

А саме, пропонуємо звернути увагу на розроблені нашою командою унікальні, попредньоналаштовані хмарні пакетні рішення, які дозволяють підприємствам за декілька днів перейти з російських облікових систем на управління бізнес-процесами та веденням обліку в міжнародній ERP-системі Місrosoft Dynamics 365 Business Central. Рішення від Innoware повністю адаптовані до законодавства України.

Дізнатись більше чи обрати рішення можна за посиланням.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, телефонуйте нам: +38 044 490 22 20 або пишіть: info@innoware.com

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK