Innoware

Партнерська програма підтримки для переходу з російського ПЗ

У зв’язку з великою кількістю отриманих звернень від компаній, що раніше постачали на український ринок ERP і СRM системи російського виробництва, ми анонсуємо партнерську програму, основна мета якої – підтримка підприємств у переході з російського програмного забезпечення на міжнародні системи для управління підприємствами.

Запрошуємо до співпраці компанії, які раніше займались продажем, впровадженням і підтримкою в Україні систем від російських постачальників (1С, BAS, Парус, Галактика, Моноліт, Бітрікс 24, АMO CRM, тощо), мають клієнтів і готові сприяти переходу компаній із російського ПЗ на рішення Microsoft Dynamics 365.

Також, ми розробили сертифіковану локалізацію IW Ukrainian Localization для Microsoft Dynamics 365 Вusiness Сentral, що дає змогу вести облік відповідно з Українським законодавством, яку зможуть пропонувати клієнтам учасники нашої партнерської програми. Для компаній великого розміру також доступна локалізована система Microsoft Dynamics 365 Finance & Supply Chain Management.

У рамках програми наші фахівці готові ділитись знаннями, досвідом, експертизою, допомагати в продажах, і всіляко сприяти розвитку вашої команди для того, щоб ви могли у найкоротші терміни самостійно пропонувати і впроваджувати в українських підприємствах ERP і СRM системи міжнародного рівня від компанії Майкрософт.

За детальною інформацією щодо умов партнерських програм ви можете звернутися за тел: +380672159696

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK