Innoware

ERP система Microsoft Dynamics 365 Business Central доступна у 175 країнах світу на 55 мовах

Microsoft оновила перелік  країн і регіонів, у яких доступний Dynamics 365 Business Central і оновила кількість мов, які підтримуються системою.

На сьогодні, Dynamics 365 Business Central – одна із найрозповсюдженіших ERP систем у світі,  доступна у 175 країнах і на ­­­55 мовах. На цьому Майкрософт не зупиняється, тому, у майбутньому, Business Central стане ще доступнішим для клієнтів. Вже наприкінці серпня цього року Microsoft оголосить нові заплановані країни для другої хвилі випуску Business Central 2024.

Microsoft Dynamics 365 Business Central є найбільш розповсюдженою ERP системою у світі, понад 200 000 організацій використовують дану ERP систему для управління бізнесом. Локалізацію системи для різних країн розробляє та надає або сама корпорація Майкрософт або її сертифіковані партнери. Вже більше 22 років Innoware є Партнером Майкрософт і розробником локалізації Dynamics 365 Business Central для України.

Innoware повністю адаптувала Microsoft Dynamics 365 Business Central до українського законодавства. Система має український інтерфейс і повну відповідність щодо норм обліку та звітності згідно до вимог законодавства України, враховує особливості та зміни законодавчої бази.  Локалізація Microsoft Dynamics 365 Business Central від Innoware робить систему доступною для українських компаній з будь-якої галузі. Наявність локалізації дає можливість здійснювати управління підприємством в єдиній системі, включаючи ведення бухгалтерського, податкового облікукадрового обліку і розрахунку заробітної плати, інтеграції з міжнародними стандартами обліку.

Наявність локалізації дозволяє впроваджувати фінансові модулі ERP системи MD 365 Business Central у стислі терміни та використовувати пакет регламентованих друкованих форм українською мовою.

Розроблена фахівцями Innoware українська локалізація Dynamics 365 Business Central пройшла необхідну сертифікацію Microsoft і доступна  для замовників на Microsoft AppSource.

З усіх питань щодо впровадження і підтримки Business Central звертайтесь до наших консультантів за тел: +380444902220 або письмово: erp@innoware.com

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK