Innoware

Рішення для управління персоналом та розрахунку заробітної плати для України від Innoware відтепер доступне на
Microsoft App Source

Наші фахівці розробили спеціалізований модуль IW &Payroll, який дозволить ефективно замінити російське ПЗ, зокрема 1С.

IW HR&Payroll для Dynamics 365 Business Central забезпечує кадровий і табельний облік, а також розрахунок заробітної плати відповідно до українського законодавства. Застосунок підтримує загальновживані методи і правила формування нарахувань й утримань, розрахунку лікарняних, обліку відряджень і відпусток тощо. Рішення розроблялося як гнучке, із можливістю застосування для різних задач і методів розрахунку зарплати, премій та податків.

Модуль також може бути застосований для використання в інших країнах за допомогою зміни налаштувань, і компанії, що шукають програмний продукт для підрозділів із різних юрисдикцій, можуть також використовувати IW HR&Payroll для вирішення задач.

Застосунок розроблено на базі ERP системи Microsoft Dynamics 365 і може бути інтегрований з будь-якою іншою системою для ведення обліку. Доступно для хмарних і локальних версій MD 365 Business Central.

Раді повідомити, що відтепер, окрім модулів Української Локалізації для MD 365 ВС, рішення IW HR&Payroll опубліковане на Microsoft AppSource і доступне для придбання у Microsoft App Source: Business Apps – Microsoft AppSource

Також нагадуємо про унікальну знижку 80% на ліцензії ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central, що дає змогу вести фінансовий облік за міжнародними стандартами, законодавством України та відповідає вимогам GDPR.

Відео про функціональність IW HR & Payroll ви можете переглянути на нашому YouTube- каналі: https://www.youtube.com/watch?v=81Wd5Z9Jnmk&t=62s

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK