Innoware

Від 1С/BAS до Microsoft Dynamics 365 Business Central: пакетні рішення для малого та середнього бізнесу від Innoware.

Раді оголосити про запуск ще одного, спеціалізованого сайту Innoware з повністю адаптованими під законодавство України пакетними рішеннями для малого та середнього бізнесу!

Як правило, впровадження міжнародних ERP-систем вважалось складним, довгим і дорогим процесом – саме тому програмне забезпечення російських розробників, зокрема, 1С/BAS набуло такої популярності на українському ринку – завдяки низькій ціні. Однак, для кожного правила є виняток – тож, сьогодні ми поговоримо не про обмеження, а про можливості.

Завдяки 20-річному досвіду роботи з рішеннями для керування бізнесом від Microsoft ми чітко розуміємо, які інструменти є ключовими для невеликих підприємств, а які є другорядними – тому наші спеціалісти розробили низку конфігурацій на базі всесвітньовідомої ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central, орієнтованих на потреби українських підприємств SMB сегменту. Так, відштовхуючись від ідеї надати, в першу чергу, найнеобхідніше, з’явились готові до використання пакетні рішення, які, до того ж є повноцінною альтернативою для швидкого й безболісного переходу з російського програмного забезпечення на Dynamics 365 Business Central:

«IW Фінанси»
«IW Торгівля»
«IW Кадри та заробітна плата»

Щоб отримати консультацію стосовно пакетного рішення згідно з потребами вашої компанії – заповніть  форму.

Окрім оптимізації та автоматизації процесів, перехід на продукти Microsoft Dynamics 365 Business Central, відкриває для українського бізнесу ряд переваг і нових, актуальних можливостей:

  • можливість масштабуватися із дотриманням міжнародних стандартів на глобальному рівні;
  • ведення бізнесу в Європі, США, Великобританії та багатьох інших країнах, згідно з локальними вимогами до обліку;
  • підтримку змін в українському законодавстві;
  • можливість у будь-який час розширити функціональність системи (купуючи ліцензію на будь-яку з пакетних пропозицій, ви отримуєте доступ до усіх функцій ERP системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Це дає змогу й надалі використовувати додаткові можливості продукту згідно з потребами вашого підприємства);
  • скорочення витрат на підтримку інфраструктури: усі дані розгорнуті та зберігаються в хмарі, інформація доступна з будь-якого куточка світу на будь-якому пристрої та платформі (Windows, iOS, Android);
  • безпека інформації та даних компанії від неправомірного доступу з боку третіх осіб;
  • постійне оновлення програмного забезпечення;
  • повноцінний супровід і підтримка консультантів Innoware.

З урахуванням ризиків й обмежень, відмова від російського програмного забезпечення на користь Microsoft Dynamics 365 Business Central нагально важлива для українського бізнесу. Це більш безпечна, гнучка й найпопулярніша у світі альтернатива, яка дозволяє підприємствам ефективно управляти операційною діяльністю, збільшувати продуктивність і залишатися конкурентоздатними.

Ознайомитися із пакетними пропозиціями Innoware для малого й середнього бізнесу та обрати рішення можна за посиланням.

Для отримання додаткової інформації та консультації сертифікованого спеціаліста Microsoft Dynamics 365 Business Central телефонуйте +38 044 490 22 20 або пишіть: info@innoware.com

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK