Innoware

Альтернатива 1C в Україні – пакетні рішення від Innoware

Бізнес – рушійна сила економіки і перемоги, на яку ми всі працюємо. Незважаючи на поточні обставини, український бізнес не просто тримається, а намагається зростати, опановувати нові ринки, використовувати альтернативні джерела енергії та бути сильним як ніколи.

В умовах постійних змін і непередбачуваного сьогодення – хмарні ERP-системи стають не просто важливою складовою для управління бізнесу, а перетворюються на необхідність. Однак, компанії невеликого розміру часто не готові інвестувати в такі технології, заощаджуючи кошти, тому продовжують використовувати програмне забезпечення для ведення обліку російського виробництва – 1С та BAS.

Ми в Innoware попрацювали, щоби змінити цю ситуацію і пропонуємо малому та середньому бізнесу найкращу альтернативу для швидкого й безболісного прощання із програмним забезпеченням, яке за будь-яких міркувань, але в першу чергу з питань безпеки, необхідно якнайшвидше замінити.

Які фактори ми враховували для розробки пропозиції:

  1. Перехід на нове програмне забезпечення потребує значних інвестицій, які в поточний момент малі та середні компанії не можуть виділити легко.
  2. Навчання працівників і спроби працювати «по-новому» – трудомісткий процес, який потребує часу та зусиль.
  3. Малий та середній бізнес часто не має професійних консультантів, які допоможуть трансформувати бізнес-процеси та/або адаптувати технології під поточні потреби.

Продукти, що ми розробили, базуються на платформі Microsoft Dynamics 365 Business Central (раніше Navision і Microsoft Dynamics NAV). Це програмний продукт, що є найбільш розповсюдженою ERP системою у світі, завдяки надійності, розвиненій функціональності, гнучкості, відкритості до модифікацій та інтеграцій з будь-якими іншими системами. Вартість користування таким продуктом, на нашу думку, є найвигіднішою з-поміж усіх доступних систем.

У чому полягає цінність пакетів на базі Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу розробленого нашою командою:

  1. Доступна вартість. Якщо раніше ціна впровадження стартувала від десятків тисяч доларів, то зараз ви можете обрати пакетне рішення від 1 200$ та дешевше, якщо будуть не потрібні всі компоненти.

Впровадження системи – це достатньо складний процес, який потребує детального вивчення бізнес-процесів, потоків інформації, обліку і дуже часто він вимагає модифікацій алгоритмів, що реалізовані в стандартній поставці від виробника, відповідно до бізнес-процесів, специфічних для конкретної компанії, і чим більша за розміром компанія тим, зазвичай, більше треба докласти зусиль для налаштувань і модифікацій.

Оскільки компанії невеликого розміру, переважно, не потребують налаштувань усіх можливостей системи, ми розробили 3 пакетні рішення із налаштуваннями найпопулярніших функцій для українського бізнесу.

Що це означає?

Якщо ваше підприємство хоче відмовитися від 1С і шукає систему виключно для бухгалтерського та податкового обліку, ви можете обрати пакетне рішення ФІНАНСИ.

Детальніше про всі пакетні рішення читайте тут.

  1. Швидке впровадження системи.

Наші рішення готові до використання одразу після придбання.

Як це працює?

Для того, щоб ERP-система запрацювала, не достатньо просто купити ліцензії користувачів. Будь-яка система потребує налаштувань, щоб розпочинати в ній роботу. Для кожного пакетного рішення ми вже виконали попередні налаштування системи, щоб ваша команда могла в ній працювати. Але важливо відзначити, що налаштування проведені у межах функціональності, яка входить до кожного пакету. Тому треба обрати саме той пакет, який найкраще підійде під потреби вашого бізнесу. А для специфічних бізнес-процесів та вимог завжди можна зробити модифікації.

  1. Зручне навчання команди з будь-якого місця.

Однією з проблем, які заважають переходу на нове програмне забезпечення, є адаптація персоналу до роботи в новій системі. В нашій пропозиції передбачений і цей процес.
Разом із впровадженням пакетного рішення ви отримуєте доступ до навчальних матеріалів з усім необхідним для освоєння нової системи. Окрім цього, у вартість пакетів входять або можуть бути додані консультації від наших експертів, які швидко допоможуть вам вирішити будь-яке питання.

Також необхідно відзначити, що завжди є можливість розширити використання можливостей системи, які є дуже широкими, і використовувати функціональність, що не задіяна в пакетах, створених для малого і середнього бізнесу. Якщо в якийсь момент ви розумієте, що хочете організувати управління новими бізнес-процесами, ви зможете налаштувати їх за документацією розробника Microsoft або звернутися до Innoware за послугами підтримки.

Переваги пакетних рішень «Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу» є неоціненними. Вони дають можливість розвиватися, використовуючи інструмент, яким користуються провідні компанії світу, і створити нове, безпечне середовище, що підтримуватиме розвиток, в якому немає місця російському програмному забезпеченню.

Дмитро Попінако, СEO Innoware.

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK