Innoware

Альтернатива 1С – пакетні рішення від Innowarе, розроблені на платформі
Microsoft Dynamics 365 Business Central

Innoware розробила і пропонує українському бізнесу унікальні, попередньо налаштовані хмарні пакетні (коробкові) рішення, які дозволяють підприємствам за декілька днів перейти з російських облікових систем, таких, як: 1С, BAS, Галактика, Парус, Бос кадровик, Моноліт тощо, на управління бізнес-процесами та ведення обліку в міжнародній ERPcистемі – Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Пакетні рішення від Innoware орієнтовані на компанії SMB cегменту – рушійній силі українського бізнесу, на якій наразі тримається  економіка нашої держави. Саме представники малого і середнього бізнесу – українські підприємці – не «опускають руки» і продовжують активно працювати на благо України, крок за кроком наближаючи нашу перемогу: знаходять нові можливості, виходять на нові ринки, створюють нові продукти, надають нові робочі місця і активно фінансують ЗСУ.

Саме для таких сучасних, сильних, конкурентоспроможних українських підприємств, які є частиною національного бізнесу, але бачать себе у міжнародній бізнес-спільноті, фахівці Innoware розробили хмарні пакетні рішення на основі Microsoft Dynamics 365 Business Central:

Фінанси
Торгівля
Кадри та заробітна плата

Рішення від Innoware повністю адаптовані до законодавства України.

Важливо:
– купуючи ліцензію на  будь-яку з пакетних пропозицій, ви отримуєте доступ до усіх функцій MD 365 Business Central, що дає змогу в подальшому розвивати систему, застосовуючи додаткові можливості за потребою вашого підприємства.

Рішення Microsoft Dynamics 365 Business Central для малого та середнього бізнесу від Innoware це:

 1. Доступне впровадження системи. Якщо раніше ціна впровадження стартувала від десятків тисяч доларів, то зараз ви можете обрати пакетне рішення від 1200$ і менше, якщо немає необхідності у всіх послугах, що входять в пакети.
  Оскільки компанії невеликого розміру, переважно, не потребують налаштувань усіх модулів системи, експерти Innoware розробили 3 пакетні рішення з налаштуваннями найпопулярніших функцій для українського бізнесу.
  Що це означає?
  Якщо ваше підприємство хоче відмовитися від 1С і шукає систему виключно для бухгалтерського та податкового обліку, ви можете обрати пакетне рішення ФІНАНСИ+.
  Детальніше про всі пакетні рішення читайте тут.
 2. Швидке впровадження системи. Проекти з впровадження ERP-системи для великих компаній можуть тривати місяцями і навіть роками. Розроблені командою Innoware пакетні рішення для MD 365 Business Central являють собою вже створені робочі конфігурації, які готові до використання одразу після отримання доступу до ліцензій. Але важливо відзначити, що налаштування проведені у межах функціональності, яка входить до кожного з пакетів. Тому надзвичайно важливо обрати саме той пакет, який задовольнить потреби вашого бізнесу.
 3. Зручне навчання команди з будь-якого місця. Разом із впровадженням пакетного рішення ви отримуєте доступ до навчальних матеріалів з усім необхідним для освоєння нової системи. Окрім цього, у вартість входять консультації від експертів, які швидко допоможуть вам вирішити будь-яке питання. Якщо в якийсь момент ви розумієте, що хочете організувати управління новими бізнес-процесами, ви зможете налаштувати їх за документацією Microsoft або звернутися до Innoware за послугами підтримки.
 4. Скорочення витрат на підтримку інфраструктуриУсі дані розгорнуті та зберігаються у хмарі, інформація доступна з будь-якої точки світу на будь-якому пристрої і платформі (Windows, iOS, Android). Безперервність, надійність роботи і безпеку доступу до даних забезпечує компанія Майкрософт, яка є оператором центрів обробки даних, де встановлені додатки і вся супутня інфраструктура.
 5. Повністю наскрізні процеси. Дозволяє побудувати повноцінний наскрізний облік від первинного введення документа до побудови всіх необхідних звітів. Автоматизує всі фінансові процеси, пов’язані з бухгалтерським і податковим обліком. З системи можна отримати як управлінську звітність, так і подати податкову до відповідних державних органів.

Жити в країні, яка бореться з російською агресією і використовувати російське програмне забезпечення – неможливо. Обирайте рішення за посиланням.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, телефонуйте нам: +38 044 490 22 20 або пишіть: 
info@innoware.com

Відправити запит

Україна, 04116, Київ,
вул. Шолуденка, 3, офіс 204 (БЦ “Кубік”)

На нашому веб-сайті ми використовуємо так звані файли cookie відповідно до пункту 1 статті 12, пункту 6 закону про захист персональних даних.
Детальніше

Грантова підтримка ЄБРР Компенсація 85%
Грантова підтримка ЄБРР
Компенсація 85%
ukUK